0

Angry Birds Seasons – sezon na jajka

Angry Birds Seasons

Idą święta, w rzeźni kwiczą już zwierzęta. Rovio nie zasypia ptaków w popiele i, jak co święta, wydaje kolejny update do gry Angry Birds Seasons. Tym razem dzielni przedstawiciele gatunku skrzydlatych-dziobatych w ramach świąt wielkanocnych zmierzą się z własnym niewyklutym potomstwem (zachęcanie gracza do udziału w dziecioptakobójstwie powinno być karane ciosem patelnią) oraz wieprzowiną przyodzianą w seksowne (?!) uszka a’la króliczki Playboy’a i nieco mniej atrakcyjne wąsy a’la wczesny Wałęsa.  Dobry marketing to podstawa sukcesu, dlatego potulnie bierzemy telefony w dłoń, ściągamy aktualizację i naciągamy procę.

Oczywiście ani fizyka, ani koncepcja w Angry Birds Seasons się nie zmienia – dochodzą tylko nowe, ciekawe i zabawne grafiki oraz nowy zestaw plansz. Zastanawiam się co się stanie, jak firmie Rovio zabraknie już świąt do implementowania w kolejnych aktualizacjach? Chociaż obserwując globalną tendencję do ogłaszania Światowego Dnia TegoCoJeszczeSwojegoDniaNieMa, twórcy omawianej gry będą mieli pełne ręce roboty najprawdopodobniej jeszcze przez długi czas.

Pozwolę sobie przypomnieć, że grę można nabyć na App Store, w Nokia Ovi Store i ściągnąć za darmo w Android Market. Cena na iPhone’a i iPada kształtuje się w okolicach odpowiednio 3 zł i 6 zł. Do wszystkich płatnych wersji dostępne są analogiczne dystrybucje darmowe z ograniczoną ilością poziomów do zbombardowania. Posiadacze telefonów z systemem BADA i Windows Phone będą musieli jeszcze poczekać (aczkolwiek niedługo).

Źródła: TouchArcade, iTunes

[qrcodetag size=”200″ link=”false”]market://details?id=com.rovio.angrybirdsseasons[/qrcodetag]

[ad code=2 align=center]
[ratings]

Przeczytaj także:

Tagi: , , , , ,